ОГО! Мобільний 256 та Необмежений

Тепер 3G Інтернет-доступ Utel продається під торговою маркою ОГО. Цікава пропозиція виходить: безлім 256 Кбіт в мережі Утел за 60 грн в місяць або “повний” безлім за 120 грн.

Але це ще не все. На додачу до Інтернету видається додаткова СІМка із тарифами U’мобільний, і в пакет включено 2000 хвилин для дзвінків на номери Укртелеком – фіксовані і мобільні.

Непогана пропозиція і серйозна конкуренція для інших безпровідних Інтернетів! Як вважаєте?

Тарифні плани «ОГО!Мобільний»

UPDATE: На рахунок того, що ви отримуєте насправді – кажуть люди по форумах, що зараз швидкість досить гідна. От львів’янин з Левандівки каже, що ввечері на безліміті швидкість 400-600 Кбіт/сек, а вночі/зранку – 1,8 – 2,2 Мбіт/сек. Шо є досить непоганий результат для безпровідного нету за таку ціну.

Тим не менше питання щодо стабільності швидкості після масового підключення абонентів залишається. Хоча з іншого боку нас так само лякали, коли ОГО! вийшов на на масовий ADSL ринок – типу пару місяців і все буде страшенно лагати, швидкість впаде, Укртелеком загнеться і т. д. Натомість отримали послуги досить високого рівня і з швидкістю близької до максимальної.

Побачим як буде далі. Можливо, найближчим часом і сам спробую. Зупиняє хіба недешевий 3G модем..

UPDATE2, 06.07.2010. “З  1 липня 2010 року у  абонентів, що користуються тарифним планом «ОГО!Мобільний 256»,  після прийому/передачі 5 Гбайт трафіку за місяць та 10 Гбайт трафіку за місяць для абонентів «ОГО!Мобільний Необмежений» швидкість буде складати до 64 Кбіт/сек на прийом та до 32 Кбіт/сек на передачу даних.” Джерело.

Ділись:

22 thoughts on “ОГО! Мобільний 256 та Необмежений”

 1. Мабуть собака зарита в тій додатковій СІМці, яку потім доведеться поповнювати, чи ше якась фігня 🙂

  1. В умовах сказано, що там нема обов’язкових платежів за умови підключення до ОГО! Мобільний.

   1. Ну тоді знач всьо чотко. Доречі, присобач плагін rpx, шоб я собі залогінився під своїм OpenID і не заповнював форму

  2. вчора підключився до побного безліму. Другу сімкарту не брав, тому що паралельно користуюсь U’70. дуже хочеться виявити своє незадоволення. скачати нічого неможливо максимальна швидківть скачування 27 кб/с – цросто жах!
   сторінки ледь грузяться. Мій U’70 в рази КРАЩЕ!

 2. А хтось знає щось про супутниковий інтернет, провайдери, тарифи?

  1. Супутниковий Інтернет – це, загалом, тормознутий Інет… Пінг досить високий і тому сучасні сайти грузяться досить повільно..
   Як альтернатива для Львова і околиць – ММДС. Сам користувався і задоволений. Пінг мінімальний, стабільність висока, безлім. Ціни, правда, вище за провідний нет. Наприклад 512 Кбіт в сумі коштує 189 грн. в місяць..

 3. Придбав USB-модем ОГО! мобільний необмежений, але при підключенні до комп’ютера він опріділяється як зйомний диск. В чому проблема?

  1. Сучасні 3G модеми визначаються комп’ютером як 2 (чи більше) пристрої, один з яких ‘Mass Storage Device’ – тобто така собі флешка, інший – як ‘Communication Device’. На флешці, скоріше за все, є драйвер для вашого модему – треба всього лише два рази клікнути по ній і запуститься інсталяція драйверів для самого модему. Пробуйте.

 4. я довгий час користуюсь безпровідним ого, швидкість жах !!!!! вечором взагалі неможливо підєднатись…. нормальна швидкість лише 2 – 3 ночі …. бракує часу з’їздити в відділення висловити ” подяку “

  1. треба знати час, коли заходити найкраще. при чому якщо ВМІТИ користуватись, то все просто чудово. правда ще залежить від місця “в просторі” звідки заходять.

  2. Взагалі я би радив за найменшої можливості користуватись прОвідними технологіями. На жаль найближчим часом якісний безліміт для безпровідних технологій не світить…

   1. то нахрена тоді давати таку рекламу коли вона не відповідає дійсності??????????????
    ПОЯСНІТ!!!!!!

 5. Хлопці вибачайте, але порівняно з київстар 3G це ого навіть повний безлім мені не довподоби. Коли встановлював все боло нормально, але коли спробував запустити довелося звязатись з оперетором, мабуть для цього надається 2 картка. а щодо швидкості це просто жах. майже немає, боюсь робити вивантаження ато зависну як останній чайник. хоча ціна норм, для тих в кого немає ішого виходу на перший час підійде

 6. фуфло а не інтернет сразу не спорю була скорість більш менш а тепер максімум 0,75kbps то шо ви хочете сказати шо це нормаль????????????

 7. Скажіть,будь ласка, яка фактична швидкість скачування(через торрент наприклад) в тарифі ого необмежений?

 8. Поясніть будь ласка для такого “чайника” як я) де можна подивитися скільки Гбайтів я вже використала, і скільки в мене ще залишилося, з тих 10 Гбайтів?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *