Тієсто у Львові

26-го червня у Львові відбувся концерт від майстра трансу діджея Тієсто. Шоу обіцяло бути знатним, тому багато людей, як і ми, купували білети місяць-два до концерту туру “Калейдоскоп”. Проте українські організатори і львівська погода внесли свої корективи до грандіозної події…


…Феєричне шоу стало подібним більше на захід для екстремалів.

Почалось все з того, що місце проведення заходу змінилось за два тижні до події – замість проведення в приміщенні виставкового центру “Лемберг” шоу перенесли чомусь на львівський іподром, під відкритим небом. Білети були куплені, тож нічого не залишалось як підкоритись волі організаторів. Хоча знаючи примхливу львівську погоду такий вибір вселяв якусь непевність. І от в прогнозах погоди на суботу – дощі і грози всю ніч.

За білети сплачено, 170 грн. в головну зону, тож вирішили все одно відвідати концерт не зважаючи на можливі примхи погоди. Тим більше, що весь день суботи погода була досить непоганою.

Початок концерту заплановано на 22:00. Приїхали на іподром, 21:40, на головному вході, навпроти “Радар-сервіс”, нікого не впускають, висить оголошення, що вхід правіше на 300 метрів, навпроти “Леополісу”.

Групи людей йдуть вздовж траси до “чорного” входу на іподром. Асфальтове покриття біля входу вже практично відсутнє. Немає жодних ознак цивілазації. Іподром огороджений, на вході багато людей в формі. Нікого не впускають. На невеликій площі перед “входом” тисячі фанатів трансу. Під ногами – трава, болото, пляшки. Туалети відсутні, люди змушені навідуватись в навколишні кущі, в яких теж нема де встати чи присісти.

21:45, народу море. Вхід на територію не відбувається.

Минуло пів години – перші щасливці, які мужньо відстояли в самому серці товкучки попадають всередину. На вході всіх обшукують, перевіряють квитки. Все відбувається дуже повільно. При тому, що за огорожею чекає кількох-тисячний натовп..

23:15 – пройшла ще година. Народу все ще багато, але кілька хвилин тому процедуру входження трохи прискорили – народ проходить всередину пачками. От і ми після обшуку прорвались на поле львівського іподрому.

Асфальтом тут звичайно і не пахне. Трава, болото. Ідемо через все поле до місця концерту. Сам концерт почався близько 22:45. Пройшовши через все болотяне поле натрапляємо на ще один паркан. Знову толпи людей. Міліція, беркут, прожектор на вході. Звук перед парканом ніякий.

Люди намагаються пробитись всередину. В головну зону. Вхід на територію відбувається ще повільніше. На вході знову перевіряють квитки, не знаю чи проводять обшук. Можливо перевіряють документи, які посвідчують особу.

Якщо за парканом іподрому були дерева і кущі, які виступали одночасно туалетом, то на території іподрому про туалет нагадували хіба кінські гівняшки. Ніякими біотуалетами тут і не пахло – все на території головної зони. А люди з пивом, бьорном стояли в чергах по дві-три-чотири години.

Починається дощ. Починається давка, всі хочуть попасти всередину. Пропускна здатність кордону не збільшується. В натовпі стає небезпечно. Ми відійшли в бік з парасолею і похмуро спотерігали за екстрім “шоу”. Піднімається вітер. Стає мокро, холодно і неприємно.

00:00. Концерт продовжується. Кордони на місці. Більша частина людей за кордоном. Частина людей таки отримує задоволення від концерту всередині, в головній зоні, фан-зоні, VIP-зоні. А за парканом ходять офігівші люди з білетами в VIP-зону за 400 грн….

Вирішуєм, що перебування тут надалі – шкідливе для нашого здоров’я, можна банально застудитись або бути затоптаним у натовпі. Попасти в середину можна було не раніше як за півтори години. Зваживши все вирішили залишити екстрім-шоу і попрямували до виходу… І такі ми були не одні. На 00:00 іподром залишили близько третини відвідувачів. Відвідувачів, які заплатили за грандіозне шоу 170, 280 або 400 грн. за різні зони відповідно.

Тієсто чесно виконував свою програму, але при цьому не сказав жодного слова. Мабуть він і сам офігів від такої організації. Величезний екран на задній стіні сцени так і не включався під час концерту, хоча до концерту на нього пробували виводити якесь зображення. Із обіцяного світлового шоу світили хіба звичайні прожектори над сценою. Виступу Тієсто ми так і не дочекались, так само як обіцяного світлового шоу – Тієсто з’явився на сцені вже о 1:00 [1].

Офігівші від такого шоу поїхали додому через цілодобовий магазин зі спиртним напоями і продовжили святкування в теплій квартирі. Тут у нас був дах над головою. Не було кінських гавняшок, болота. Був стіл, пиво, канапки. Із кімнати з колонок тихо крався транс. На столі меланхолічно лежали пластикові картки із логотипом Тієсто… Вечір закінчився пізньої ночі.

Концерт Тієсто закінчився для нас неповторними враженнями. Всього за якихось 170 гривень організатори змогли організувати неповторне шоу. Море багна, води, парканів, колючих дротів, сміття, безкрайній туалет, море людей в формі, які охороняли всі периметри парканів. Один паркан. В ньому інший. В ньому ще два. Нашвидкоруч споруджені дерев’яні ненакриті ряди сидінь для ВІПів.

Організація заходу була просто чудесною. Всі ще раз переконались, що в Україні добре відносяться до людей – як до худоби. При чому не за бесплатно, за гроші. Всього 170-400 грн. і ви маєте можливість поринути в екстрім-тур Тієсто в Україні “Калейдоскоп” від компанії am:pm. Треба віддати належне хлопцям – не кожен вміє зібрати стільки грошей від прихильників трансу даючи в замін міліцейські кордони і екологічно-чисті біотуалети моделі “корчі” із рідкими гівняками посеред поля для коней. Хороша робота! Хороший капітал для організації наступних гавнозаходів із зірками світового масштабу.

Напевно наступного разу хлопці будуть більш оригінальними. Може організують концерт в болотах півночі України. Може зимою при -25 на льоду якоїсь річки. Може на закарпатті на схилі гори з ухилом >45 градусів. А може все ж в приміщенні. Але висота приміщення повинна бути не більше 2,5 метра, без кондиціонерів. І не більше двох туалетів на кількохтисячний натовп.

Ну і звичайно кордони. Величезні кордони. Кожен метр кордону із працівником органів. Беркут. Прожектори в морду. Обшукування.

А, ну і на рахунок вартості квитків. Хлопці явно продешевили. Стільки народу віддало 170 грн. за вхід. На наступні заходи треба виставляти ціну 300 грн. мінімум. Все одно всі заплатять за незрівнянну можливість відчути себе худобою, помісити болото, помокнути під дощем, поштовхатись в натовпі, відчути на собі чуйні руки працівників міліції. Це вартує великих грошей!

А ще треба запрошувати туристів з-за кордону. Робити для них спец-віп-зону, за 300, але вже у. о. Вони ж явно будуть зацікавлені. Вони ж там напевно не платять стільки за VIP і будуть певні, що українці приготували щось надзвичайне. І вони не будуть розчаровані, хлопці з am/pm знають свою роботу. Кілька біотуалетів і тисячу працівників органів і справу зроблено. Загрібай гроші лопатою для проведення наступного екстрім-шоу українського рівня.

Честь і хвала організаторам і окремо Тієсто за те, що відважився поїхати в країну з кам’яного віку. Я думав випадок із організацією фестивалю “Свірж” – це рідкість, виявляється у нас це нормально…

UPDATE. Посилання по темі:

http://biohaker.blogspot.com/2010/06/tiesto.html
http://vkontakte.ru/club18607321
http://blog.golubovsky.com/tiesto-at-lviv-2010-ampm-sucks/
http://blog.golubovsky.com/email-caddishness-ampm-tiesto-in-ukraine/
http://music-blog.com.ua/tiesto-at-lviv-26-06-2010-lemberg-kaleidoscope/#comments

Ділись:

33 thoughts on “Тієсто у Львові”

 1. ого, злісно – мої співчуття

  все дуже залежить від організаторів: про ATB, наприклад, були позитивні відгуки

 2. “Тієсто чесно виконував свою програму, але при цьому не сказав жодного слова. Мабуть він і сам офігів від такої організації. Величезний екран на задній стіні сцени так і не включався під час концерту, хоча до концерту на нього пробували виводити якесь зображення. Із обіцяного світлового шоу світили хіба звичайні прожектори над сценою.” – чиста брехня! Тайс достойно відіграв, екран працював впродовж всього виступу , світло було,був дим і т.д.!! От чого не було так це лазерів, піротехніки.
  А организаторам особливе “дякую”.

 3. Весь час, який ви там провели, виступав не Тіесто, а ді-джей, який з ним приїхав, а сам Тієсто почав грати десь біля 01.00 години. Під час його виступу, екран був включений і це виглядало дуже круто. Тому шоу, яке він нам подарував, перекрило всі негативні емоції по відношенню до організації концерту, погоди і т.д. Коли почав виступати сам Тіесто, людям, які знаходились у різних зонах було просто байдуже і на дощ, багно, організацію…..

  1. Все може бути. На жаль з того місця, де ми були було важко щось побачити чи почути.
   Я радий, що хоч комусь виступ приніс задоволення, а мене така організація сильно засмутила..

 4. vse bulo prosto super koly vyjwow tiesto!!!!!!!!!!!!vin zrobyv super wou!!!!!pid jogo muzyku mogna bulo vidryvatys na povnu v lyubyx umovax!!!!! a boloto i dow we bilwe dodav nastroyu)))))))))))vse bulo kool!!!!a xto ne chuv,tiesto govoryv i ne raz!!!!!!!!

 5. Благодаря тому, что людям было всё равно на болото, дождь, организацию, вот и имеете такие болотные пати. В нормальных странах люди бы развернулись и ушли, и больше бы ни разу не пошли на этого организатора, а у нас всё хавают. Так зачем же делать лучше, если людей и такое устраивает???? И Мунбим не приезжал с Тиесто, это два брата с России. Я знал, что так и будет, поэтому не хожу уже на украинские пати после Бланк и Джонсов.

  1. Підтримою! Я реально вшоці з таких людей, які пишуть що було все круто. Через таких як ви концерт у Львові був самим гіршим, напевно за усі виступи Тієсто у різних країнах. З нас тупо стягнули бабло і кинули. Ось тому в нашій країні можуть матюкати та хамити покупцю продавці, офіціянти, мєнти і т.п., а всім п….й! ОСОБИСТО Я ЗАВТРА БУДУ РОЗМОВЛЯТИ ЗІ СВОЇМ АДВОКАТОМ І ТАК ПРОСТО НЕ РАДЖУ ЦЕ ЗАЛИШАТИ УСІМ ІНШИМ ХТО ЗАПЛАТИВ ЗА ВХІД НА ТЦ ЛЕМБЕРГ А НЕ НА БОЛОТО ІПОДРОМА! ДИВІТЬСЯ НА СВОЇ КВИТКИ.

 6. Не залишайте це так просто, будь ласка. Тих, хто опинився у вашій ситуації, було багато, я так зрозуміла, тому вимагайте від тієї кантори відшкодування. Можливо, спочатку у вигляді офіційного звернення. Якщо нічого – тоді через суд. Інакше таких мудаків не навчити ставитися до нас з повагою.
  Така ж ситуація тут

 7. А квитки у нас забрали при вході (рахую що думка з судом хороша)! Я згідна, організація г..на, добре що ми приїхали о 00.30, отже виключеного екрану я не бачила. Біля другого паркана стояла велика черга, ми теж постояли там десь хв 20. Але коли набридло в черзі стояти, ми відійшли і побачили за метрів 2 вхід!!! нормальний без черги, в зону де квитки 170,00грн. Взагалі-то виступ Тієсто сподобався, але нашим організаторам я б заборонила організовувати такі заходи.
  ЯКЩО ВОНИ НЕ ВМІЮТЬ, ТО НЕХАЙ НЕ БЕРУТЬСЯ!!!

 8. ганьба!!!!!!зробили таку рекламу,а в кінцевому результаті одне болото!
  тамтого року був на tiesto в києві-це небо і земля:запуск людей,контроль порядку в середині усе на вищому рівні.
  тобто напрошується висновок хай організатори ідуть…і організовують краще виступ іво бобу,а ми будемо їздити нажаль у інші міста де цим займаються професійно!
  боляче що це сталось у львові(((
  але незважаючи ні на що tiesto -красава!!!!)))
  слава україні!!!!!!!

  1. в Києві ті ж самі організатори організовували, але біда в тому, що організація open air та indoor суттєво відрізняється, і АМ:ПМ показали, що абсолютно не мають поняття як проводити заходи під відкритим небом

 9. да какая ГАНЬБА, вы только орать умеете .. будьте бдительными, возьмите в свои руки и доведите до конца ваши возмущение, ВОЗМОЖНО ВЫ ВНЕСЕТЁ СЕБЯ В ИСТОРИЮ КАК люди которые повышают уровень бизнес культуры

 10. Мда, просто немає слів. Ваня, я надіюсь, що чарівний гугл гарно проіндексує твій блог і люди прочитають це.

  1. Так, уже багато людей її прочитали. Але організаторам такі статті до лампочки.

 11. Привіт, усім, ошуканим!
  “Сьогодні почуваюся просто жахливо, враження, що з мене поглумилися, отримали чималі гроші і задоволення, що такий лохотрон зійшов їм з рук”, – написала я ще в неділю, але сьогодні вівторок і відчуття нікуди не зникло. Прикро! Я взагалі дуже добра людина і за мир у всьому світі. Просто я знаю собі ціну і не дам комусь вилазити мені на голову.

  Я “за” те, щоб долучитися до групи людей, які позиватимуться, чи писатимуть статті, виступатимуть по телебаченню тощо! Дуже хочеться зробити так, щоб ці організатори не заробили більше ні копійки, щоб більше вони не розводили людей!!! Зауважте, що число таких лихо-організаторів в нас з кожним роком зростає. Минулого року був Свірж, цього року – Tiesto. Це треба зупинити!
  Від заходу отримала задоволення мабуть лише в ті хвилини, коли натовп більш-менш свідомих людей, які знають собі ціну, кричали ГАНЬБА… це означає, що є в нас люди, які знають собі ціну, які не дозволять поводитися з собою, як з бидлом.
  Чому я маю лишатися спокійною і задоволеною від концерту, бо там виступав світового масштабу МАЕСТРО? Мене скупали в лайні і багнюці, причому в прямому значенні. Мої ноги були в багнюці(земля, пісок, трава, чиїсь випорожнення…) на 10 сантиметрів…

  Все зрозуміло, Open air може передбачати дощ і низьку температура, але за ті, гроші, що ми платили за квитки можна було поставити таблички, як пройти до входів-виходів, зробити більше власне входів, освітити поле-болото, викласти доріжки, викласти покриття під ногами (Бреговіч і Океан на Старому місці в цьому плані відзнчилися чудово)…

  Чому змінили місце проведення, а ціна лишилася та сама?
  Чому зміни відбулися за 2 тижні до концерту, а щити з рекламою далі мали інформацію про Лемберг?
  Чому не було належних доріжок, належного покриття, входів?
  Чому не було передбачено накриття? ну як мінімум, звичайний мінімум, для ВІП зони, для барів…

  Невже за ті гроші, що були заплачені за квитки, не можна було всім видати дощовики і все оранізувати?
  Хто поверне гроші за зіпсоване взуття і джинси? За здоровя? та і вкінці кінців зіпсутий настрій і враження від самого Tiesto, від концерту.

  Мені соромно згадувати про те, що я була на Tiesto, бо не люблю визначати, що хтось розумніший чи сильніший від мене, а у цьому випадку мене “кинули”, а я маю “схавати”…

  Одним словом, скільки можна почуватися лайном і дозволяти так з собою поводитися???

  Думаю, що серед відвідувачів були адвокати, юристи, журналісти, ведучі, були люди, які знають, що робити далі. Я звертаюся до Вас, не лишайте цього. Висувайте пропозиції.

  Всі, хто лишився обуреним і незадоволеним, пропонуйте сценарії подальших дій? позиви? статті в газетах, журналах? новини? телебачення? про те, яка була організація концерту AMPM мають почути якумога більше людей!!!

  Будь ласка, не будьте байдужими!

  П.С. Дорогі мої фани, ніхто не каже, що концерт маестро відіграв погано, що шоу не відбулося. Tiesto – супер, але ми зараз не про це, це і так всі знають і нашої думки тут не слухають, його оспівала Європа. Але сам Ваш кумир у багатьох душах і головах змішаний з лайном, болотом через AMPM. Задумайтеся про це. Майте гонор! Навчіть поважати себе!

 12. Ja Prykupyv 3 VIP bilety i chekav do 12:00 nochi tak i ne popav na koncert. Chesno kazhuchy ja znav shcho ne bude organizaciji nijakoji, ale ne do takoji stepeni. Ce prosto tak popustyty jim ne mozhna.

 13. Одно дополнение небольшое – выступление проводилось не на иподроме, а в поле возле него, на этом поле выгуливают лошадей, цены на билеты наверно не поменялись потому что в Украине оренда затоплего водой и заваленого фекалиями поля стоит столько же сколько в выставочном центре )))….
  Заплатил за себя и за девушку 800 грн. в зону вип, там реально себя чиствовал ВИПом… сервис на уровне был – ни чая ни кофе небыло, зато в колу с виски за 50 грн заботливо кинули льда!!!! ))))
  Я очень рад за фанов которых устроила и организация и всё остальное, я же скажу просто – деньги мной были заплачены за продукт под названием Tiesto – Kaleidoscope World Tour, моё мнение цена этого продукта была от силы 50 грн (в вип зону).
  “Щасливчиком, який одним із перших у Європі побачить нове шоу Tiёsto буде Львів. Вибір міста Лева для події такого масштабу, не випадковий. Львів є самим великим містом західного регіону. Саме у Львові інфраструктура міста дозволяє проводити шоу такого масштабу.”
  с этого сайта http://tiesto2010.livejournal.com/

  со львовскими концертами я закончил, лучше осенью в Киев на Placebo поеду…

 14. OMG! Шокє однозначно. Може замутіть громадську організацію, чи шось таке? Щоб відстояти свої інтереси. Бо організатори Свіржа хоть футболками і халявними квитками на цьогорічний фест відкупились, а ці шось взагалі мовчать…

  1. Я особисто не маю часу тим займатись.. Але до колективного позову б приєднався. Тільки не віриться мені, що цим можна добитись значного результату…

 15. К счастью, я там не был, так что не могу поддержать. Во Львове ничего нормального не было и не будет, лучше реже, но поехать или в Польшу, или в Киев, или на Ибицу))))

  1. Років 6-7 тому у Львові краще організовували халявні концерти, за підтримки спонсорів, ніж зараз ті, за які платять немалі гроші.
   Тут була і охорона. І безкоштовний вхід. І біотуалети, часто безкоштовні. І палатки, і столики, і пиво в пластикових стаканчиках…
   Зараз всі про це забули. Основна мета – заробляння грошей. А бидло може все стерпіти.

 16. Мне рок не нравится, тем более украинский, так что на бесплатные концерты не ходил. Но на бесплатное жаловаться грех! А когда ты платишь бабки, ты уже рассчитываешь на какой-то уровень. И реально на хоть что-то могут притендовать люди, которые имеют билет на Тесто на руках, тоесть они не зашли внутрь, а развернулись и ушли. Остальные же уже спокойно могут забыть, так как они ничего не докажут, где и когда они были. А если есть на руках билет, можно сказать, что я пришёл на место проведения, увидел только болото, в которое ступать я не собирался, и уехал назад. На бесплатных концертах люди, которые туда ходили, получали удовольствие и не платили денег вообще. Значит, это уровень Львова. За деньги тут не могут ничего сделать качественного, хотя реально можно за теже бабки, что организовывались бесплатные концерты, пригласить 1 среднего мирового диджея, а не Руслану или ВВ, как каждый год они выступали. 1-2 тысячи евро гонорара для горсовета не так много.

  1. А до чого тут саме місто Львів? Є організатор, який побачив, що білети розкупили швидко і родив геніальний план по зашибанню бабла: для чого запускати в закритий зал 5000 людей (цифра з потолка), якщо можна вигнати вчетверо більше людей у поле, поставити палатку з бьорном і взяти за це те ж саме бабло?

 17. Добавил в закладки и подписался на вашу рассылку будет чо почитать, загляну 🙂

 18. організація просто жахлива….. Tiesto супер як завжди!!!! Чесно кажучи це моя остання поїздка в Львів… З таким самим успіхом можна було привезти його до нас в Чернівці і біля калиніського базару забабахати танцпол!!!!

 19. а мені пощастило!! Я встиг і в туалет зайти і купити напої, ще першим зайняв місце у фан зоні напроти пульта!!!!

 20. Цього року вже інший організатор порадував нас концертом ван Бюрена, на якому не було ван Бюрена. І всього лише за кількасот метрів від місця, де був концерт Тієсто. Може це місце прокляте? 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *