“Горяща” Туреччина, день 3

Надіюсь хоч хтось прочитав повністю мої детальні описи такого короткого відпочинку і продовжую далі… 🙂 Один із нюансів перебування в готелі Selcukhan – дискотеки просто на територіїї готелю. Дискотека починається в районі 22:00, тому всі напої стають платними, включено в вартість путівки тільки сама дискотека.

Перша частина. Друга частина. Фотки.

Дискотека триває до 1-ої ночі. Тим хто розміщений в готелі вікнами на територію – складно заснути раніше першої, так як гул стоїть конкретний, навіть при закритому балконі з металопластиковим профілем… В принципі ми умудрялись задрімати раніше, ніж закінчувалась дискотека.

8:00 пора вставати йти на пляж нарешті трохи загоряти 🙂 Христина сильно опиралась, але я таки її стягнув з ліжка. Збори, здоровий сніданок – ковбаси, сир, варені яйця, випічка, чай-кава, пиво. Одного разу навіть жарили свіжу яєшню на вулиці і відразу в тарілку бажаючим.

З пляжу в номер, душ, обід і знов на пляж. На пляжі кабінки для перевдягання відсутні – напевно розраховано, що люди будуть перевдягатись просто в готелі, який за пару кроків від пляжу. Але наш народ часто перевдягався на пляжі, за звичкою, в рушниках, під одягом.

Вечором ми вирішили пройтись по місцевих магазинах. І не дарма. Тут можна вигідно купити товари турецького виробництва. Турки люблять продавати, люблять торгуватись. Вони, напевно, хороші психологи – бачуть скільки людина може чи хоче потратити грошей і відповідно виставляють ціну. В більшості магазинів цінники відсутні взагалі.

Сумка дорожня. 30 доларів – ціна непогана як для Львова, але за хвилину ціна стає 25 за штуку. А коли ми сказали продавцю, що йдем ще подивимся – перепинив нас вже на вулиці і сказав, що віддасть дві за 24 долари за штуку – напевно мінімальна ціна тих сумок 🙂 Не хотів відпускати нас без покупки.

До нього ж підійшла ще одна старша пара. Раптово сумки подорожчали на 10 доларів 🙂 Але торг завжди може мати місце.

Є цілі магазини із виробами зі шкіри, дублянками, шубами, взуттям, сумками. Це такий товар, на якому можна непогано заробити, а нашим людям – непогано зекономити, так як товар перетинаючи чорне море стає на наших базарах і магазинах чомусь в 2-3 рази дорожчим…

Розпродаж махрових халатів – від 7 баксів. Махрові рушники – від 5 баксів. Літнє взуття – теж від 5 доларів. На шуби й дублянки ми не дивились, але думаю тут їх теж досить вигідно купувати. Якщо їдете на відпочинок в Туреччину – моя вам порада – не скуповуйтесь повністю для поїздки у Львові – багато з речей можна купити тут, на місці і дешевше. Хоча, звичайно, одяг крутих брендів тут не зустрінеш, але товари турецького виробництва достатньо високої якості.

Ввечері біля готелю, біля невеликої сцени кожного дня нас чекають анімації. Сьогодні тут “турецька ніч” – на сцені виступають хлопці і дівчата в турецькому національному одязі, звучить відповідна музика, енергійні танці.

Атмосфера цікава. Виконавці, звичайно, як і готель, не 5 зірок, але було цікаво подивитись, послухати. Вистуаючі почали збирати людей в “залі” і витягувати на сцену. Показували базові елементи турецького танцю. Всім було весело.

Сьогодні на пізню вечерю – гороховий суп в казані – дуже специфічний і смачний. Напевно в честь турецької ночі також подавали салати, які в такий час вже не подають.

Відпочинок наш добігає кінця – залишився один день в Туреччині. Завтра треба все ж спробувати ще трохи загоріти (хоч шкіра вже червона) і збиратись додому…

Далі буде: про останній день і загальні враження і висновки 🙂 Прошу ділитись думками на рахунок написаного і починати задавати питання, якщо щось цікавить конкретно.

В готелі вечором
Ділись:

2 thoughts on ““Горяща” Туреччина, день 3”

 1. Ой, Ваня, шось в мене є дуже істотні сумніви стосовно доцільності покупок в турції в курортних зонах. Дорожню сумку за 25 доларів і на Краківському можна купити, чи шльопанці за 5 баксів. Питання якої воно буде якості і скільки часу служитиме.

  Звичайно, рвати на собі сорочку і битись в груди не буду, бо не бачив то на власні очі. Але, думаю, як побачу, то лише переконаюсь в своїй правоті.

  І знаєш шо мене наштовхує на такі думки? – пиво по 2 бакси за пляшку. Занадто різкий контраст

  1. На рахунок шльопанців – ми напередодні вивчали асортимент у Львові і шльопанці аналогічної якості були в середньому в районі 150 грн. Якість я, звичайно, прикидав на око. Товари аналогічні дешевим з краківського в Туреччині я не зустрічав. Там практично всі товари відповідають якимось мінімальним вимогам якості. Я ніколи не бачив швів, які б розходились, неякісно приклеєних підошв, дешевого пластику і т. д.
   Щодо сумок – в мене нема точної інформації щодо вартості аналогічних сумок тут, але я обов’язково подивлюсь 🙂 Сумки кращої якості бачив від 300 грн.
   Щодо пива, води, соків – це товар низької вартості, який тут не сильно в попиті, так як майже все необхідне люди отримують в готелях. Саме тому, мабуть, продавці встановлювали завищену ціну, щоб при мінімальному обороті мати якісь прибутки.

   P. S. Будеш в мене – глянеш і на сумки і на шльопанці 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *