Львівська не-Швейцарія

Львівська ШвейцаріяВ суботу їздили з N-iX на пікнік. База біля Львова називалась “Львівська Швейцарія”.

Як казала наш hr – власник мабуть ніколи не був у Швейцарії – рівень бази абсолютно не дотягував ні до я кої Європи 🙂 Не знаю з чим повинна була асоціюватись дана назва. База зупинилась в розвитку напевно в середині 80-х. Все старе занедбане, хоч і в непоганому стані.

Але. Природа хороша, свіже повітря, ліс, човни, а до того ще хороша компанія – і відпочинок вийшов на славу. Напевно всі відпочиваючі покинули територію задоволеними, в числі яких і я з Христиною 🙂

Фотки.

Ділись:

8 thoughts on “Львівська не-Швейцарія”

   1. 10 грн. за машину
    40 грн. за мангал з дровами
    100 грн. застава за бєсєдку, якщо звільняєте до 20:00 то повертають

    весною ще можна їздити, а літом там (як і на всіх озерах Львова) забагато людей

   2. За користування альтанкою теж є плата – найдорожча – 65 грн.
    Альтанки самі звичайно ж радянського зразка 🙂

 1. На “Львівській Швейцарії” тепер в озері толстолоба вирощують, при чому майже промислово, бо не дають ловити відпочиваючим, як було споконвіків. Тому “озеро” зелене. На додачу рій осиний в альтанках. П’єш воду зі стакана, а там оси… У 2011 після смерті Йосипа озеро прибрали до рук нові власники, ціни стали рости, ніби в Швейцарії. Альтанка на дитячій площадці, яка все життя коштувала 70 грн, зараз коштує 245. Може вона стала краща? Ні, просто з людей хочуть тупо збрити побільше грошей. Плюс хамське відношення за ваші ж гроші.

 2. Побувала у “Львівській Швейцарії “минулих вихідних.Вражень купа…. Я ще ніколи не була на такій базі відпочинку де до гостей відносяться як до гавна.Все почалось як тільки ми заїхали туди.Адміністратор(дівчина)не задоволена життям,почала нам хамити бо ми не хотіли лишати паспорт їй.Хто має право забирати від мене такий документ?Тим паче коли я замовляла номера в готелі про документи мене ніхто не попередив.Адміністратор сказала нам-“Не хочете лишати документів-Допобачення,їдьте кудись в інше місце” Персонал не дорожить клієнтами взагалі.Їхні не задоволені лиця псували нам настрій весь вечір.Коли ми сиділи в альтанці до нас підходив персонал і грубо попереджував бути тихіше(Це було о 22:30)Ми приїхали відпочивати!!!! Коли о 23:15 ми попросили чайник щоб закипятити воду,нагодувати дитину-вони відмовили бо це вже пізно,чайників в них нема(є 4 шт. і вони всі роздали)іще адміністратор сказав фразу-“ЧИМ ТИ ДУМАЛА ШВИДШЕ ???” Ця вся “шайка”адміністраор,директор(який захищав свій хамовитий персонал) це обслуговуючий персонал,наймані працівники які взагалі не зацікавленні хорошим враженням клієнтів про базу. Вода в озері грязнюча,окрема плата мангал-200грн.альтанка-400грн.а за столом було стільки осів що ми не могли там сидіти,сиділи на коврику на траві.За що ми платили?В номері гарячої води не було.Одним словом-Жах.Можна було б сказати -Яка ціна така якість,але НІ,любязність персоналу нічого не коштує.На відпочинку хочеться відчути себе людиною а наша компанія відчула себе- гавном. Ми зібрались зранку і поїхали на іншу базу,там все було по іншому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *