Переведення в готівку чеку від Google Adsense

Після трьох років не дуже активного розміщення рекламних оголошень адсенс нарешті дістався мінімальної суми для виплати – 70 євро. Розкажу про мою першу спробу переведення в готівку (обналічки) іменного чеку від Google Adsense.

Перша спроба в Укрсоцбанку. Сказали, що він працює лише з дорожніми чеками. З іменним відправили в Укрексімбанк.

В Ексімі працюють з іменними чеками. Але ж яка процедура і комісії!.. Комісія центрального відділення в Києві – 2% від суми чеку, мінімум 10 USD. Комісія центральної львівської філії – 1,5%. При отриманні коштів на рахунок комісія зменшується до 1%. Але мій рахунок, відкритий в іншому відділенні Ексіму, – не підходить 😮

Далі виявляється, що для чеків в євро – ще може бути присутня комісія банку-посередника – в районі 1,5-2%. А ще дізнаюсь що для обналічки треба залишити заставу в розмірі 60 євро…

Термін переведення в готівку – в районі 40 днів (через свята типу трохи довше). При завершенні мають подзвонити на мобільний.

Отакі пироги з обналічкою. Може це тільки так в Ексімі, не знаю. Кажуть люди, що в Приваті чеки переводять в готівку за 7 днів, без візиту в банк, через Приват24 із відправкою чеку поштою в Донецьк. Не знаю, не пробував. Якщо так – то це великий плюс для тих, хто часто має справу з іменними чеками. Але знаючи багато про цей банк з власного досвіду – раджу йти туди в останню чергу.

З іншого боку раніше чув багато страшних історій про те, що багато банків не працюють з чеками, а в тих, які працюють, процедура виведення грошей забирає 2-4 місяці. Якщо це правда, то мені вийшло ще не все так погано. Але ж блін скільки всяких комісій! Ще й треба вносити заставу. УЖС!

P. S. Гроші я заніс 23.12.2010. При отриманні відпишусь за строки і всі комісії в цій же статті.

P. P. S. Якщо хтось має більш позитивний досвід в цій справі – буду вдячний якшо ви відпишетесь в двох словах в цьому пості або ткнете пальцем в свій пост.

Оновлено 23.02.2011: Сьогодні подзвонили з банку – можна забирати готівку. В сумі обналічка заняла 2 місяці, що зовсім не є швидко. Застава по переведенню в готівку чеку складала 574,30 грн. Загалом комісія за обналічку склала 101,52 грн. При сумі чеку в 73,31 євро. В відсотковому відношенні комісія майже 13%. Комісія могла б бути нижчою для більшої суми чеку. Висновки думаю й так всім зрозумілі – уникайте виплат чеками за найменшої можливості – це дуже довго, незручно й досить не вигідно. А якщо й отримуєте чеки – збирайте більші суми до виплат.

Ділись:

2 thoughts on “Переведення в готівку чеку від Google Adsense”

  1. Мда, невесела картина. Мої три роки не дуже активного розміщення адсенсу ще не пройшли.

  2. Рекомендую Аваль.
    Довго ходив по різних банках. У Приват навіть не ходив, ну нафік.
    А от із інших вибрав Аваль. У них нема застави, хоча чекати також пару місяців )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *