Ніч шалених знижок в King Cross / Cosmopolitan shopping night

В ніч з цієї п’ятниці на суботу (з 25.03 на 26.03.2011) в торговому центрі King Cross Leopolis в честь його дня народження була проведена така собі “ніч шалених знижок” від Cosmopolitan. Згідно реклами знижки в різних магазинах торговому центру слід було очікувати знижки від 10% до 80%. Стало цікаво і вирішили заїхати з Христиною на це дійство…

Ніч знижок мала починатись о 23:00 і тривати до 4:00. В Leopolis ми приїхали завчасно, щоб роздивитись навколо  що де і як буде продаватись і по яких знижках..

Ближче до 11-ої вечора кількість людей в торговому центрі почала різко зростати. Всі ескалатори були повні, люди прибували і прибували. Один з ескалаторів почав періодично відключатись від навантаження.

Магазини в період 10-11 вечора закрили, щоб повивішувати нові цінники. І от наближається час Х – біля багатьох магазинів збираються зграї людей. Починають підніматись жалюзі і перші “щасливчики” з низького старту забігають під жалюзі, які ще тільки почали підніматись від підлоги.

Stradivarius. Магазин одягу. Хороші речі, ціни немалі. Знижка цієї ночі – 10% від вартості товару. І от уже до каси вистроїлась черга на людей 100, не менше. Люди готові стояти в черзі годину чи більше, щоб отримати бажану річ за ціною не 700 грн, а 630. Чи варто воно того?

Починає не витримувати касове обладнання в тому ж магазині. За 25 хвилин не обслужено жодної покупки. Люди стоять в черзі..

В роздагялки, звичайно, попасти неможливо. Більшість людей хапають шмати і біжуть на касу – видно підготувались заздалегідь.

От і я вирішую перевірити чи справді такі вигідні кругом знижки. В Foxmart пропонують знижки до 50%. Дуже навіть непогано як для побутової техніки і електроніки. Тим більше пам’ятаю минулі хороші акційні знижки в Фокстроті.

Фокстрот. Море людей. Знижок по 50% не так і багато. Знайшов одну. Телевізор LCD (не LED), 32″. Оригінальна ціна ~11500 грн!!!! O_O, знижка 50% і ви “економите” 5750 грн. на телевізорі! Дуже заманливо. От тільки немає таких цін зараз на LCD 32″ старого покоління. Найдорожчі моделі старого покоління коштували десь 5500 грн., багато які продавали зі знижками по 3333-4800 грн.

Далі. Стайлер. Раніше Христина бачила його в Фокстроті за ~550 грн. Сьогодні ж на ньому красується позначка – знижка 20%! І ціна – ~750 грн.

Нетбук першого покоління Asus Eee PC 900 – 2888 грн., знижка 30% і отримуємо ціну близьку до його теперішньої вартості.

Наступного дня дорога занесла нас знову в ті ж райони. Зайшли в один з магазинів, де були “шалені знижки” напередодні. Магазин дорогої нижньої білизни. Стійка з шматами оригінальною вартістю 400-700 із наклейками “знижки 30-80%%”. Наклейки присутні як і в ніч знижок, так і на наступний день. От тільки шмати нічиєї уваги не привертають.

А тим часом стояла вся Стрийська від Наукової до Леополісу. Машини заняли все стояночне місце в Леополісі. Під землею і над землею, всі обочини біля траси аж до Автовокзалу!!! В “час пік” люди добирались до Халяви по 1,5 год. Думаю Леополіс мав можливість сильно підпсувати собі репутацію, так як 90% людей повертались з порожніми руками і з відразою до таких чесних знижок.

Такі от привабливі ціни були в Леополісі на його день народження. Не знаю чи було так у всіх магазинах, пишу лише про те, що знаю. Думаю в неті мож нагуглити багато інших цікавих “свідчень”.

В психології українського продавця так нічого кардинально і не міняється, – будь то Краківський, Південний чи Леополіс… Будьте пильними.

Ділись:

9 thoughts on “Ніч шалених знижок в King Cross / Cosmopolitan shopping night”

  1. Я не думав шо буде аж так жостко – до цього часу знижки в King Cross тільки радували…

 1. І ми планували їхати, але я тепер дуже радий що ми думали що це в ніч з суботи на неділю.

 2. Я знав, я знав! Просто не могло бути іншого 🙂 Якщо за пляшку шампанського в метро народ валив толпами – то в Кінг-кроссі очікувалось справжнє пекло 🙂 Добре, що відговорив дружину туди їхати.

  1. Про LCD телевізор – це взагалі бомба. За 5800 спокійно можна купити LED 32″ від Samsung.

 3. Нє, ну то ж дійсно очікувано. Добре шо хоть давок всяких не було і травматизму 🙂

 4. Хто був на Шоппінг найт в ніч з 30 вересня на 1 жовтня? Признаватесь і діліться враженнями 🙂

 5. Добре, що ми туди не поїхали, хоча збирались.
  У нас хіба всі бажають нажитись на іншому, шкода ….

  А стосовно наче цін “зі знижкою”, то багато де можна подібне явище спостерігати :).

  1. O Obama vai telefonar pro Lula pra que? Pra dizer que no seu governo os EUA não importarão o etanol brasileiro e que a Amazônia não pertence aos brsoileiras?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *