Нова траспортна схема Львова

Вирішив випробувати сьогодні радіальні маршрути для комфортного доїзду на роботу. Мені потрібно доїхати із Джорджа Вашингтона на Привокзальну (до Костелу). Вирішив скористатись маршрутами 47а та 2а.

Очікування на 47а – 9 хв. Досить непоганий час – терпимо. В маршрутці за одну зупинку від кінцевої – лише пару людей. (Виїхав я десь перед десятою, не самий час пік.) На протязі всієї дороги мав можливість сидіти і читати з Кіндла. Це плюс. Таки можна відчути себе людиною.

Проїзд до центру (площа Галицька) – 36 хв. Це довго. Дуже довго. І найбільше з цього часу забирає власне коло по центру…

Очікування на 2а – 3,5 хв. На Площі Галицькій 2а під’їхала майже відразу. Обстановка в салоні – майже така ж. Можна по людськи проїхати до потрібної зупинки.

Проїзд до Костелу – 19 хв. І знову проїзд кола по центру і виїзд з центру займав левову (який збіг?) частку часу.

Проїзд в сумі – 58,5 хв. Це жесть. Це дуууууужжее довго. Якшо додати час очікування 47а, час для добирання від і до зупинки то вийде ще +28 хв, в сумі 1,5 год на добирання на роботу!!11.. (Для мене час до зупинки трохи суттєвий. Коли таки була одна маршрутка яка йшла по пасічній від кольца на зеленій – той час мав шанс скоротитись, але добрі дяді маршрутчики рішили, шо на тому відрізку мало пасажирів і забили там їздити – поїхали по Вашингтона, де їздять ще мільйон маршруток.)

Раніше їхав 50-ою, канонічною, новою, яка їхала по маршруту до привокзальної через пасічну, мечнікова, зелену, вітовського, бандери – це займало 35 хв. І це не найпряміший маршрут. Потім 50 раптом стала їхати як колишня 21. Пасічна, Личаківська, Підвальна, Чорновола, Бомба, Варшавська, Рясне. Тільки трохи маршрут змінила, а так все те саме.

До того їздив колишньою 53-ою. Нею їхав від 30 хв., з корками правда і до 50 хв. Зате у вихідні і якщо водії наввипередки змагались із 29, то і за всі 25 хв.

І що ми маєм тепер? Множимо час на два. Правда пробок таки менше. Їздити можна досить комфортно. Але годину на добирання від Батальної до Привокзальної????!! Це жесть, панове.

Ну і ще комплект львіських вуличок. В центрі, із тьмою машин, припаркованих на всіх можливих узбіччях, переходах, виїздах, зупинках, поворотах, дуже складно їхати величезними автобусами. Плюс ніхто особливо не хоче їх пропускати, бо далі вони в силу технічних і дорожних обмежень рухаються дуже повільно.

В той же час старі добрі Богдани з Еталонами були дуже маневреними в центрі. І якби раптом збільшили кількість машин в час пік, то може вони б і не були такими набитими.

Ну і так – вивести 90% маршруток з центру це таки хороша ідея. Відразу зникло 80% причин пробок.

Висновки для себе. Транспортна реформа у Львові на всі 90% суцільний фейл. Процес зміни системи і слідкування за дотриманням умов перевезень були організовані бездарно. Все змінили раптово, без будь-яких оголошень в маршрутках, на зупинках. Маршрути були віртуальними – водії їздили як завгодно. Навіть офіційні зміни в маршрутах відбуваються із неймовірною частотою і неймовірними сюрпризами (50-ий маршрут, привіт!). Питання хто винен і де його знайти? Важко сказати. Як кажуть бабки – Сталіна на них треба. Ну і я, як розробник, вибрав би ітеративний підхід до зміни транспортної системи, в кілька етапів, а не робив би все і зразу, без якихось досліджень. У випадку з кількома ітераціями більшості проблем можна було б уникнути.

Отаке моє фе. Поки їдем на машині – 30 хв замість 1,5 год в дорозі….

Ділись:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *