Вибір банку для ITшника – сервіс

В зв’язку з нещодавніми подіями визріла потреба шукати новий банк. У цьому пості про мої знахідки щодо обслуговування в банках.

alfabankРаніше я обслуговувався в Приватбанку, Укрексімбанку, зараз розглядав два банки для переходу – Кредобанк та Укрсиббанк.

З часу коли я користувався Приватом для ведення підприємницької діяльності минуло вже 9 років. З того часу були періоди, коли я був змушений користуватись їхніми послугами отримуючи зарплату в організаціях яких працював – Менс, N-iX, ЗСУ.

На мою думку сервіс в Приваті найгірший зі всіх банків, про які пишу в цьому пості.

Основні проблеми з якими стикався:

  • некомпетентність співробітників
  • величезна текучка кадрів
  • перенавантажені клієнтами відділення
  • сумнівні процеси
  • збої в користуванні банківськими послугами

Найбільш яскравий приклад був за часів моєї роботи в Менсі. Завдяки хитровимаханому інтерфейсу банкоматів Привату, який тримає вашу карту до останнього – забув кредитну карту до своєї зарплатної.

Звернувся у відділення. Сказали йти на гуцульську – картковий відділ. У душному вузькому коридорі знайшов чергу до карткового відділу. Десь 15-20 людей в коридорі. Дві години в черзі. Потрапив до жінки яка обслуговувала клієнтів. Виявилось треба заповнювати якісь заяви. Але картку мені перевипустити не зможуть,поки не здам фото 3х4. ГА??

За два-три дні повернувся з фоткою. Година в черзі.Чекайте на карту. Термінів не повідомили – як тільки так зразу. Дзвоню за тиждень – немає карти. За 2 – нема. За місяць – нема, 2 місяці – нема, 3 – НЕМА. Тут я змінив місце роботи і закрив основну карту. Ще через 3 (здається) місяці мені дзвонять: “Іван Іванович,заберіть будь-ласка вашу карту!” – кажу “Дякую, не треба, я вже основну закрив”. Потім ще кілька місяців надзвонювали – просили забрати карту…

І це далеко не одиничний випадок – таких випадків на моїй пам’яті море!

Укрексімбанк. Перевага банку – в ньому працюють спеціалісти в своїй справі. Люди добре обізнані зі всіма фінансовими питаннями роботи банку – жодне питання не поставить їх в тупик. Навіть в самому захудалому відділення ви не знайдете некомпетентного працівника. Правда відділень тих не так і багато, а за межами великих міст – знайти їх практично нереально.

Основна проблема обслуговування в Ексімі – напівсовковий підхід – менеджери не завжди стараються задовольнити потреби клієнта, а лише роблять конкретно те, чого їх просять. Ініціативність працівників – часто близька до 0. Також МОРЕ паперової роботи. Прийшовши у відділення по дріб’язковій на першій погляд справі можна застрягнути там на 0,5-2 год. складаючи масу угод, заповнюючи анкети, друк на матричному принтері, підпис тут, підпис там, каса, менеджер, каса, менеджер, директор, угоди, договори, анкети…

Позитивний момент в цьому – ти завжди маєш на руках всі документи, в яких чітко розписані всі обов’язки банку, тарифи і РЕГЛАМЕНТ. Тобто в договорі сказано: “…зарахування на карткові рахунки відбувається 3 рази на день – об 11:00, 14:00 та 18:00”. І коли ти прочитав 11:00, 14:00, 18:00 – будь певний – кошти прийдуть не пізніше 18:01. Ну хіба що це буде п’ятниця останнього тижня грудня і кошти попадуть на твою картку аж в 18:20.

Те саме з платіжками. Те саме з міжнародними переказами на рахунок підприємця – все працює як годинник. При чому операціоніст, який тебе знає, ПАМ’ЯТАЄ, може просто передзвонити тобі і повідомити про якісь проблеми чи попередити про якісь складнощі.

Саме тому напівсовковий підхід в роботі персоналу банку мене сильно не напрягав – відвідував банк з “паперових” справ максимум кілька разів на рік -решта часу все ПРОСТО ПРАЦЮВАЛО.

Так я обслуговувався в Укрексімбанку 9 років.

Знайомі айтішники в основному радили два банки як альтернативу до Привату – Укрсиббанк (з яким трохи мав справу на Логіці) та Кредобанк (чув позитивні відгуки то тут, то там, але сам не пробував).

Укрсиббанк можу оцінити доволі приблизно – був у відділенні лише раз. Обслуговування загалом добре, але менеджер по роботі з корпоративними клієнтами не проявляла надзвичайного інтересу до моєї особи як потенційного клієнта банку.

Працівниця була компетентна, на всі мої питання легко давала відповіді, але при цьому жодним чином не намагалась якось переконувати мене стати клієнтом. Нічого не згадала про можливість отримання персонального спецтарифу для ІТ підприємців, про який згадували люди, що радили Укрсиб (0,35% комісія на зарахування готівки на картковий рахунок проти стандартних 0,75-1%).

Так чи інакше серйозних претензій по сервісу з того візиту у мене немає, інший досвід відсутній – якщо хтось має що сказати – відписуйтесь в коментарях.

Кредобанк. З цим банком у мене трошки багатший досвід, бо, забігаючи наперед, – став їх клієнтом.

Пані, яка консультувала мене перший раз, інколи інколи плуталась в тарифах, не могла дати деякі відповіді на запитання по Інтернет-банкінгу, але дуже старалась зі всім розібратись залучаючи інших працівників і свою ж службу підтримки.

Коли власне прийшов підписувати договір – була вже інша пані, яка була більш обізнана в питаннях банкінгу, послуг і тарифів. Також проявляла інтерес в залученні мене як клієнта. Далі був в офісі для VIP-клієнтів, де оформляв платинум картки. Знову ж таки спеціаліст банку був на висоті – відчувається, що людина знає свою справу і вміє працювати з клієнтами.

Загалом сервісом я задоволений, але є питання. Працівники не зовсім знають те, що продають. Корпоративний відділ не знає як виглядає інтернет-банкінг, не знає як виглядає ключ і підписування документів. Коли дружина ставила питання спеціалісту з роботи з фіз. особами про Кредодайрект (банкінг для фізосіб) – вона відповіла “Я його не бачила, не знаю”.

Також всі плутаються в деяких нюансах тарифів. Наприклад на сайті ніде не сказано, що зарахування на картку фіз. особи коштів з юр. особи коштує 0,5%. Безкоштовно зараховувати можна лише з рахунку ІТ Підприємець.

Була також плутанина з тарифами по додатковій карті із рахунком для активних заощаджень.

Але так чи інакше ті всі проблеми вирішились і сервіс загалом хороший.

Підсумовуючи, накращий сервіс з даних банків з мого досвіду – Кредобанк. Далі поряд йде Укрсиббанк, з яким знайомий не так тісно. Далі Укрексімбанк із поінформованими працівниками і вкінці – Приват із постійно новими обличчями, яких ставлять в тупик не зовсім стандартні запити.

В наступному пості – тарифи. Тут розстановка сил буде трохи інша. Тримайтесь.

P. S. Ні, мій вибір не базувався суто на рівні сервісу в банку, а в сукупності сервіс/тарифи/зручність. В наступних постах розкрию тему.
P.P.S. Приватом користувався останній раз донедавна – серйозних косяків не було, але активно їхніми послугами не користувався.

Інші пости з серії “Вибір банку для ІТшника”:
Ділись:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *