Зневага до гостей в SPA Hotel Gloria в Перемишлі

Лежу в ліжку в готелі з гордою назвою “SPA Hotel Gloria” і не можу заснути, хоча день був доволі насиченим – зазвичай після такого відключаюсь моментально. Чому? Тому що в готелі весілля і досі, до першої години ночі волає музика з першого поверху ресторану. А ще в кімнаті спекотно. Ні, кондиціонер є, але пульт конфіскували – нема чого ним користуватись.

Якось насторожено я ставився до готелю-спа – тому уникав бронювати номер тут в наших попередніх подорожах до Перемишлю. Але на цей раз чомусь всі готелі були без вільних номерів, залишався тільки один номер (за інформацією Booking) в готелі Gloria SPA. Це вийшов найдорожчий готель з тих, які ми бронювали – мікроскопічний двомісний номер обійшовся 199 злотих за ніч.

Ну ок, спа, так спа – подумалось. Може навіть в сауну “халявну” сходим як буде час і бажання.

Сюрпризи почались зранку після першої ночі в готелі – в суботу. Виявилось, що основний зал ресторану готують до весілля – снідати нас відправили на задній двір в таку собі терасу. Сніданок був непоганий.

Коли повернулись в готель ближче до вечора – весілля було в розпалі – було маса гостей, музика і все таке. Це в готелі, де на першому поверсі ресторан, а на другому вже номери. При чому номери, як виявилось з поганою шумоізоляцією – можна було гарно чути як ходили люди по коридору – підлога скрипіла і враження було, що все прогинається – від коридору до нас в номер. Було чути розмови з коридору і за стіною.

А ще більше було чути музику з ресторану. Ну але згадавши що ми як не як в Європі подумалось, що все припиниться рівно в 10-ій або в гіршому випадку в 11-ій – більшість закладів в Перемишлі в такий час припиняють роботу, а багато які й раніше.

І це була помилка. Музика грала в десятій, в одинадцятій і досі – за першу ночі.

Booking на разі на скаргу на готель не відреагував, а представник готелю на букінгу на прохання вимкнути музику написав наступне: “I’m very sorry. The hotel is a wedding. I can change the room to economical.” Що б це не означало…

Поки писав текст здається музика стихла, на вулиці стає прохолодніше – треба спробувати поспати ще кілька годин перед довгою поїзкою додому.

З безвізом вас! Ніколи не зупинйтесь в Hotel SPA Gloria в Перемишлі – вони не поважають відпочинок своїх гостей. Можливо в одному з наступних постів поділюсь більш достойними місцями для відпочинку тут. Добраніч!

P. S. А ні, це була ще одна перерва. Забава продовжується! Гуляй готель! Весілля тут. В сусідньому номері сплть поляки – бачу для них це норма? Заплутався.

Відповідь букінга

Ділись:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *