Реквізити для сплати збору в Пенсійний Фонд при купівлі нового автомобіля

Машина

Ви збірались купити нову машину (а може й не нову) без необхідності нести з собою значну суму готівки в сервісний центр МВС і платити “в касі” по невигідних готівкових тарифах банків, які є розмістились поряд із сервісним центром? Насправді зовсім нескладно зробити платіж дистанційно із улюбленого банку і принести підтвердження оплати з собою. Реквізити для оплати – далі.

Покупка нового авто доволі радісна подія і навіть 3-5% збору в пенсійний фонд не здатна зробити її менш радісною 🙂 Це ж не був для вас сюрприз, що при першій реєстрації авто необідно сплатити від 3 до 5 відсотків вартості авто без ПДВ в пенсійний?

Розмір збору розраховується відповідно до вартості авто в умовних одиницях – розмірах прожиткового мінімуму.

Сума, від якої рахується збір – це вартість авто без ПДВ (якщо ПДВ присутнє в розрахунках). Якщо ви отримуєте документи на машину в автосалоні – у вас точно буде виведена та сума. Залишається лише порахувати необхідний вам відсоток.

Наприклад, якщо вартість вашого автомобіля – 420 000 грн., ПДВ відповідно складає 70 000 грн., то в пенсійний фонд необхідно сплатити 350 000 x 4 % = 14 000 (грн).

Комісія банків для готівкової оплати сум такого порядку складає в основному відсоток від суми. Наприклад, якщо комісія 2%, то комісії із суми вище набіжить на 280 грн.

Але насправді людські банки дають можливість зробити оплату з поточного чи карткового рахунку через інтернет-банкінг за символічну фіксовану суму. В Credit Agricole – 6 грн за одну платіжку до 100 000 грн., в Ексімбанку – 2 грн за платіжку до 15 000 грн., в Кредобанку – відповідно 1 грн і 10 000 грн.

Навіть якщо ваш платіж не вміщається в одну платіжку – можна зробити кілька платіжок на необхідну загальну суму.

Тепер найцікавіша і найцінніша інформація – власне реквізити для оплати. Збирав я її по крупицях на різних ресурсах, таких як регіональних сайтах сервісних центрів МВС, автомобільних форумах, на сайті пенсійного фонду, законах і т. д. Результат мого близько трьохгодинного дослідження:

Отримувач УКуЗалiз.р м.Льв./Залізничний/24140300
Код отримувача 38007594
Банк отримувача ГУ ДКСУ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Код банку отримувача 825014
Рахунок отримувача 31115155700003
Сума розраховується згідно вартості авто за формулою вище
Призначення платежу *; 101; <ваш ідентифікаційний код>; 24140300; <ПІП>; Оплата <x>% збору під час набуття прав власності на легкове авто без ПДВ

Реквізити песійного фонду в Залізничному районі Львова (саме туди сказали перераховувати кошти в сервісному центрі – це вся інформація, яку я зміг отримати в них щодо цього платежу) можна відрити в цій монструозній ексельці. Гуглити можна по номеру рахунку і по ККД – 24140300, який фігурує одночасно і в призначенні платежу і в назві отримувача. Там же можна нарити інші ККД – наприклад для першої реєстрації б/у автомобілів чи причепів.

Бонусом поділюсь з вами реквізитами для оплати послуги з реєстрації авто в Сервісному центрі МВС у Львові. Насправді на сайті в розділі реквізитів трохи не ті реквізити. Допомогли в складанні паззлу інші регіональні сайти сервісних центрів.

Отримувач РСЦ МВС у Львівській області
Код отримувача 40112385
Банк отримувача ДЕРЖКАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ,М.КИЇВ
Код банку отримувача 820172
Рахунок отримувача 37112077192578
Сума 490,09
Призначення платежу *; 13001847; 515026; 01; Реєстрація автомобіля іноземного виробництва з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків

Будьте уважні, коли вводите реквізити, щоб не трапилось цікавого квесту з уточненням реквізитів або розшуком вашого платежу в пенсійному фонді! За законом збереження грошей вони нікуди не дінуться, але можуть забрати багато цінного часу і нервів…

Створіть платежі у вашому банкінгу, дочекайтесь поки вони будуть оброблені банком, роздрукуйте платіжки і принесіть у своє відділення – вони обов’язково мають бути зі штампом банку та підписом відповідального працівника. Тільки після цього можна звернутись в сервісний центр.

Їдучи в сервісний центр не забудьте пакет реєстраційних документів для авто. Якщо у вас людський автосалон – вам дадуть пакет всіх необхідних документів разом з тимчасовими номерами. На стійці в сервісному центрі на Данила Апостола 11 скажіть, що ви реєструєте нове легкове авто, маєте тимчасові номери, всі документи і підтвердження оплати збору в пенсійний фонд та оплату послуги сервісного центру.

Вам дадуть номерок і за якийсь час попросять до одного з працівників центру. Він уважно все перевірить, прийме всі документи. Далі треба дочекатись видачі нового техпаспорту та номерних знаків до вашого авто. У мене на всі разом пішло 1 год 15 хв!

Вітаю, ви власник нової машини і після встановлення номерних знаків можете насолоджуватись своєю новою покупкою!

P. S. От сиджу, дописую статтю і натрапив на примітку на https://igov.org.ua/ – в існтрукціях до послуги видачі номерних знаків та техпаспорта легкового автомобля іноземного виробництва говориться, що після заповнення форми вам нададуть реквізити для сплати послуг… Чомусь пропустив цей момент і думав, що оплачувати потрібно буде на місці. Якщо у вас буде потреба реєстрації авто – спробуйте зробити це через igov і відпишіться в коментарях чи надали вам всю інформацію для оплати збору в Пенсійний Фонд.

Друзі, якщо вам була корисна дана інформація, якщо ви успішно оплатили послуги або знайшли реквізити для іншого регіону чи послуги – відпишіть в коментарях – і мені приємно і іншим відвідувачам користь.

P. P. S. Було б непогано, якби систематизована інформація про сплату збору в Пенсійний Фонд була б зібрана на сайті сервісного центру МВС. Якщо раптом кому цікаво.

Ділись:

11 thoughts on “Реквізити для сплати збору в Пенсійний Фонд при купівлі нового автомобіля”

 1. Мені було корисно – так як також вважаю що реквізити мають бути доступними і кожен має сам обирати як йому вигідніше/зручніше cплатити.
  Дякую!

  Думаю що і іншим буде корисно, надаю реквізити при реєстрації б/в авто іноземного виробництва в Запоріжжі, TСЦ 2342 (вул. Фортечна, 2В):
  РЕЄСТРАЦІЯ (без видачі нових номерів – коли є номери з попередньої машини)
  РСЦ МВС в Запор. обл.
  На рахунок: 37115023192574
  ІПН/ЄДРПОУ 40112207
  ДЕРЖКАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА,
  820172
  *;08001692;525015;01;*Зняття з обліку авто
  іноземного виробництва з видачею
  облікової картки та ном. знаків для раз.
  поїздо, без ПДВ, ПіБ

  Сплата в ПЕНСІЙНИЙ фонд:
  УК у Жовт.р-ні м. Зап.
  На рахунок: 31116155700003
  ІПН/ЄДРПОУ 38025440
  ГУ ДКСУ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛ, 813015
  *; 101; ІНН; 24140300; ПіБ; Оплата х% збору під
  час набуття прав власності на легкове авто
  без ПДВ

  До речі зараз в Укрсіббанку на платежі через UkrSib online фіксована комісія 1грн. Суттєва різниця у порівнянні з комісією у відділенні банку у сервісному центрі. Штамп на платіжному дорученні про проведення банком можна поставити у відділенні де відкривався рахунок з якого робиться проплата.

 2. Щодо м. Львів актуальна інфо від Пенсійного фонду -якщо МРЕВ у Залізничному ( у м. Львів це Данила Апостола , 11 – Залізничний район) , то платити на реквізити вказані у статті , незалежно від місця реєстрації власника авто ( у моєму випадку юридична особа зареєстрована у Галицькому районі). Оплата буде на днях, як воно в реалі – побачимо.

  1. Так, все правильно (принаймні я так зрозумів) – оплата завжди на рахунок в Залізничному районі.

 3. Рахунки з часом змінються. Варто звіряти рахунко з офіційними джерелами в конкретний час. Якогось єдиного формату пошуку рахунків для будь-яких регіонів нема.
  Для Львова є ексельки на сайті казначейства https://lviv.treasury.gov.ua/ua/rekviziti-rahunkiv і ДФС http://lv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/
  Ексельки різні і містять різну кількість рахунків. Для коду 24140300 реквізити співпадають в обох ексельках.

  Отримувач: УКуЗалiз.р м.Льв./Залізничний/24140300
  ЄДРПОУ: 38007594
  МФО: 899998
  Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)
  Рахунок отримувача: 31118155013003

  Щодо формату призначеня платежу, то він би мав бути таким же як і для інших податків відповідно до наказу Міністерства фінансів 24.07.2015 № 666 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0974-15

  Формат розіделний знаком ‘;’ на 7 частин. Останні три частини порожні:
  *; 101;;;;;
  Не знаю на скільки строго контролюється дотримання цього формату. Може були ще якісь спеціальні накази щодо того формату.

  1. Через форматування веб сторінки вратився текст формату призначення платежу:

   *;101;ваш ідентифікаційний код;коментар вілього формату;;;

   Коментар не може містити знак ‘;’. Між знаком ‘;’ і вмістом секції немає пробілу.

  2. Згідний, Орест, щодо зміни реквізитів – немає ніяких гарантій, що вони не змінились – напевно варто перевірити і шукати актуальні дані. На жаль станом на дату публікації статті з цим було туго. Як зараз – не знаю.

  3. Щодо призначення платежу нарив саме таке, як у мене в статті – там ще використовуються якісь службові номера. Можливо їм побоку ті номера контролюють лише факт сплати – проблем з збором у мене не було.

 4. Насправді, знайти реквізити потрібного ПФ доволі легко, якщо подивитися отут:
  https://www.treasury.gov.ua/ua/requisites?budget_revenues_code_name=&budget_type=&region=

  Треба лише обрати потрібний регіон та шукати за магічною фразою “Збір під час набуття права власності на легкові автомобілі”.

  1. Хороший сервіс. Єдине треба знати потрібний район в місті, з яким працює сервісний центр. Для Львова це – Залізничний

   1. Ну, зазвичай, якщо ТСЦ знаходиться в якомусь районі, то у ПФ того ж району платежі й робляться. Принаймні, я спеціально сьогодні уточнив це для Києва через службу підтримки на сайті регіонального СЦ, не думаю, що для решти України це буде інакше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *