Реквізити для сплати збору в Пенсійний Фонд при купівлі нового автомобіля

Машина

Ви збірались купити нову машину (а може й не нову) без необхідності нести з собою значну суму готівки в сервісний центр МВС і платити “в касі” по невигідних готівкових тарифах банків, які є розмістились поряд із сервісним центром? Насправді зовсім нескладно зробити платіж дистанційно із улюбленого банку і принести підтвердження оплати з собою. Реквізити для оплати – далі.

Покупка нового авто доволі радісна подія і навіть 3-5% збору в пенсійний фонд не здатна зробити її менш радісною 🙂 Це ж не був для вас сюрприз, що при першій реєстрації авто необідно сплатити від 3 до 5 відсотків вартості авто без ПДВ в пенсійний?

Розмір збору розраховується відповідно до вартості авто в умовних одиницях – розмірах прожиткового мінімуму.

Сума, від якої рахується збір – це вартість авто без ПДВ (якщо ПДВ присутнє в розрахунках). Якщо ви отримуєте документи на машину в автосалоні – у вас точно буде виведена та сума. Залишається лише порахувати необхідний вам відсоток.

Наприклад, якщо вартість вашого автомобіля – 420 000 грн., ПДВ відповідно складає 70 000 грн., то в пенсійний фонд необхідно сплатити 350 000 x 4 % = 14 000 (грн).

Комісія банків для готівкової оплати сум такого порядку складає в основному відсоток від суми. Наприклад, якщо комісія 2%, то комісії із суми вище набіжить на 280 грн.

Але насправді людські банки дають можливість зробити оплату з поточного чи карткового рахунку через інтернет-банкінг за символічну фіксовану суму. В Credit Agricole – 6 грн за одну платіжку до 100 000 грн., в Ексімбанку – 2 грн за платіжку до 15 000 грн., в Кредобанку – відповідно 1 грн і 10 000 грн.

Навіть якщо ваш платіж не вміщається в одну платіжку – можна зробити кілька платіжок на необхідну загальну суму.

Тепер найцікавіша і найцінніша інформація – власне реквізити для оплати. Збирав я її по крупицях на різних ресурсах, таких як регіональних сайтах сервісних центрів МВС, автомобільних форумах, на сайті пенсійного фонду, законах і т. д. Результат мого близько трьохгодинного дослідження:

Отримувач УКуЗалiз.р м.Льв./Залізничний/24140300
Код отримувача 38007594
Банк отримувача ГУ ДКСУ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Код банку отримувача 825014
Рахунок отримувача 31115155700003
Сума розраховується згідно вартості авто за формулою вище
Призначення платежу *; 101; <ваш ідентифікаційний код>; 24140300; <ПІП>; Оплата <x>% збору під час набуття прав власності на легкове авто без ПДВ

Реквізити песійного фонду в Залізничному районі Львова (саме туди сказали перераховувати кошти в сервісному центрі – це вся інформація, яку я зміг отримати в них щодо цього платежу) можна відрити в цій монструозній ексельці. Гуглити можна по номеру рахунку і по ККД – 24140300, який фігурує одночасно і в призначенні платежу і в назві отримувача. Там же можна нарити інші ККД – наприклад для першої реєстрації б/у автомобілів чи причепів.

Бонусом поділюсь з вами реквізитами для оплати послуги з реєстрації авто в Сервісному центрі МВС у Львові. Насправді на сайті в розділі реквізитів трохи не ті реквізити. Допомогли в складанні паззлу інші регіональні сайти сервісних центрів.

Отримувач РСЦ МВС у Львівській області
Код отримувача 40112385
Банк отримувача ДЕРЖКАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ,М.КИЇВ
Код банку отримувача 820172
Рахунок отримувача 37112077192578
Сума 490,09
Призначення платежу *; 13001847; 515026; 01; Реєстрація автомобіля іноземного виробництва з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків

Будьте уважні, коли вводите реквізити, щоб не трапилось цікавого квесту з уточненням реквізитів або розшуком вашого платежу в пенсійному фонді! За законом збереження грошей вони нікуди не дінуться, але можуть забрати багато цінного часу і нервів…

Створіть платежі у вашому банкінгу, дочекайтесь поки вони будуть оброблені банком, роздрукуйте платіжки і принесіть у своє відділення – вони обов’язково мають бути зі штампом банку та підписом відповідального працівника. Тільки після цього можна звернутись в сервісний центр.

Їдучи в сервісний центр не забудьте пакет реєстраційних документів для авто. Якщо у вас людський автосалон – вам дадуть пакет всіх необхідних документів разом з тимчасовими номерами. На стійці в сервісному центрі на Данила Апостола 11 скажіть, що ви реєструєте нове легкове авто, маєте тимчасові номери, всі документи і підтвердження оплати збору в пенсійний фонд та оплату послуги сервісного центру.

Вам дадуть номерок і за якийсь час попросять до одного з працівників центру. Він уважно все перевірить, прийме всі документи. Далі треба дочекатись видачі нового техпаспорту та номерних знаків до вашого авто. У мене на всі разом пішло 1 год 15 хв!

Вітаю, ви власник нової машини і після встановлення номерних знаків можете насолоджуватись своєю новою покупкою!

P. S. От сиджу, дописую статтю і натрапив на примітку на https://igov.org.ua/ – в існтрукціях до послуги видачі номерних знаків та техпаспорта легкового автомобля іноземного виробництва говориться, що після заповнення форми вам нададуть реквізити для сплати послуг… Чомусь пропустив цей момент і думав, що оплачувати потрібно буде на місці. Якщо у вас буде потреба реєстрації авто – спробуйте зробити це через igov і відпишіться в коментарях чи надали вам всю інформацію для оплати збору в Пенсійний Фонд.

Друзі, якщо вам була корисна дана інформація, якщо ви успішно оплатили послуги або знайшли реквізити для іншого регіону чи послуги – відпишіть в коментарях – і мені приємно і іншим відвідувачам користь.

P. P. S. Було б непогано, якби систематизована інформація про сплату збору в Пенсійний Фонд була б зібрана на сайті сервісного центру МВС. Якщо раптом кому цікаво.

Ділись:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *