Відповідь букінга по Spa Hotel Gloria

Якщо коротко – букінгу по барабану що і як відбувається в готелі – вони лише розміщають оголошення. Будьте пильні, коли замовляєте помешкання через букінг – вони вважають, що весілля в готелі до третьої години ночі – це ОК. Далі текст:

Шановний Ivan Yarych!

Дякуємо, що звернулися до Служби підтримки клієнтів Booking.com.

Нам дуже шкода, що Ви отримали негативні враження від перебування у помешканні Spa Hotel Gloria. Дякуємо, що повідомили нам про цю ситуацію.

Компанія Booking.com виконує роль посередника між гостями та готельними об‘єктами. На нашому сайті ми пропонуємо широкий вибір помешкань у понад 80 000 напрямків по всьому світу ― від наметів до розкішних курортів на будь-який смак і будь-яким бюджетом. Щоб допомогти нашим гостям обрати помешкання, що найкраще відповідає їхнім потребам, на нашому сайті ми надаємо різноманітну корисну інформацію, як, наприклад, перевірені відгуки та ціни, що дозволяє гостям знайти достойне помешкання, співвідношення ціни та якості якого відповідає їхнім побажанÐ �ям. Наші партнери використовують Booking.com як унікальну платформу для реклами свого помешкання і, оскільки вони самостійно вказують дані про зручності та послуги, саме адміністрація помешкання несе відповідальність за цю інформацію.

Ми розглянули Вашу скаргу і звернули увагу на те, що 488 гостей вже висловили свою думку про це помешкання та оцінили його на 8.1

Адміністрація готеля нас повідомила про те, що запропонували Вам змінити кімнату , котра знаходилась вище поверхом, після чого жодних скарг від Вас не отримували і при виселенні також.

Наша команда також зв’язалася з адміністрацією помешкання для обговорення Вашої скарги, але, на жаль, у цій ситуації Spa Hotel Gloria не може запропонувати Вам компенсацію.

Нам дуже прикро, що перебування у Spa Hotel Gloria не задовольнило Ваших сподівань. Приносимо щирі вибачення за цю неприємну ситуацію. Дякуємо за Ваш відгук, що допоможе нам та адміністрації покращити якість наших послуг.

Ще раз дякуємо за вибір Booking.com. Сподіваємося бути корисними для Вас у майбутньому.

З повагою,


Khrystyna
Booking.com Customer Service Team

“I’m very sorry. The hotel is a wedding. I can change the room to economical.” Ось ця фраза очевидно мала означати можливість вирішення моєї проблеми о 12-ій годині ночі. Але беручи до уваги шумоізоляцію в готелі кардинально ситуація не змінилася б.

Робимо висновки. Краще букати на airbnb.

Ділись:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *