Як виїхати Уклоном в години пік з вулиці Дніпровської у Львові?

Спойлер: їхати з Левицького (або Зеленої). Якщо зробити замолення за адресою на кількадесят метрів вбік – шанси виїхати й за помірну ціну зростають в геометричній прогресії. Чому так відбувається і як це виправити – мої думки з приводу під катом.

Навіть ще до того, як на ринок таксі Львова зайшов Uber, з роботою Уклон були якісь дивні особливості. Якщо я намагався викликати таксі подалі від центру на вулицю, на якій два багатоквартирних будинки – це просто було без шансів – ніхто не їхав взагалі. Одного разу приїхав водій і сказав, що мені “неймовірно повезло”, що він був поряд і вирішив заїхати.

Ще тоді закралась підозра, що тут щось нечисто – бували місця, де викликати машину проблеми не було, а були “прокляті” місця, куди машини вперто не їхали.

І ось вчора мене осінило – є теорія щодо того чому так може відбуватись. Вчора я намагався виїхати з вулиці Дніпровської, як часто робив, щоб оминути частину тягучки по Левицького-Зеленій. Зазвичай в звичайні дні і час проблем немає – за кілька хвилин є авто з мінімальним або близьким до нього тарифом.

А от в години пік – в п’ятницю ввечері, коли на вулиці дощ, сніг, ожеледь, передсвятковий період і тому подібне – ситуація дуже дивна.

Тож замовив я авто на Дніпровську. Чекаю – безрезультатно. Кілька раз поклацав туди-сюди – рекомендований тариф трохи мінявся в більший бік – приймав – 0 результатів. Підняв тариф ще вище – ніяк. Був я все ще в офісі і вирішив заб’ю адресу під офіс і буду сидіти й чекати… Тобто цього разу замовляю машину на Левицького, відразу накидаю пару гривень, щоб не чекати дуже довго. І – о чудо! – за хвилину бачу, що моє замовлення прийнято! В той час як на Дніпровську чекав хвилин 20!

Сів в машину, їду, скоса поглядаю на смартфон водія. А на ньому стара апка водія Уклону – на екрані з’являються написи із замовленнями – з вулиці такої на таку, район, вартість. Насправді дуже часто бачу в різних авто саме “текстову” версію додатаку, хоча здається Уклон зробив додаток з картою схожий до Убера. І тут мене осінило. Водії просто не знають дрібних вуличок! В години пік, коли замовлень більше, ніж машин вони в першу чергу виберуть замовлення із знайомими назвами вулиць. Навіть якщо точка на Дніпровській буде за 200 метрів від точки на Левицького чи на Зеленій – переможе виклик на одну з останніх. Коли ж замовлень не так багато ситуація інша – беруться замовлення які є.

Згадав свій попередній “доуберівський” досвід – було те саме – вулиця з двома будинками не викликалась, поряд велика вулиця – замовлення беруть одразу.

Якщо мої підозри справедливі (це можна легко перевірити маючи дані замовлень за якийсь період на стороні Уклону,  порівнюючи години пік і звичайні години), то з даною проблемою можна успішно боротись. Якщо водіям по якійсь причині зручніше користуватись “текстовим” клієнтом – варто було б додати до кожного замовлення із маловідомою вулицею орієнтир до найближчої “магістральної” вулиці. Наприклад “Дніпровська 16 (орієнтир Левицького 98)”. Орієнтиром може також слугувати якийсь відомий об’єкт, як от супермаркет, Мак Дональдз, тощо. В такому випадку, можливо, замовлення із “незрозумілих” вулиць будуть забирати швидше, водії і Уклон зароблять більше і, найголовніше, клієнт буде задоволений.

Поділіться своїми думками з цього приводу: чи був у вас досвід складності замовлення машини на непопулярну вулицю? чи було простіше замовити на “популярну”, яка була зовсім поряд?

Спробую закинути лінк на цю статтю в Уклон – було б цікаво отримати їх відгук.

Ділись:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *